ÇELİK PREFABRİK EV
  • Register

İklim ve zemin özelliklerine uygun olarak hesaplı, sağlam ve ekonomik prefabrik evler üretiyoruz. Firmamızın İstanbul merkezli olması sebebi ile satış sonrası servis imkanlarımızla müşteri memnnuniyetini amaçlıyoruz. İstanbul prefabrik ev seçimini AYTÜRK MİMARLIK’tan yana kullanmaktadır. Betonarme bina üstlerine prefabrik ev uygulaması ile Türkiye genelindeki tüm il ve ilçelere prefabrik ev ihtiyacına cevap verebilmektedir. Ön üretimi Sultanbeyli fabrikamızda yapılmakta olan bu prefabrik yapıların 2 YIL montaj garantisi bulunmaktadır.

Sektörde gelişmiş öncü ve model alma özelliğini mütahitlik, inşaatı bilen ekipleriyle işin yerine getirilmesi sonucu asia prefabrik olarak gelişmi artmıştır. Prefabriği kullanan asia prefabrik ekonomik, kullanışlı çözümşeriyle yatırımın hızlı, güvenli ve düzgün tamamlanmasını benimsemek bizim bir amacımızdır. Günümüzde oldukça sık kullanılan prefabrik evler, insanların kullanışlı yaşam alanlarına dönüştürüldü. Prefabrik ev almanın kolay olması ve 7 gün içinde ön üretimi yapılıp 7 gün içinde montajı yapılarak müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu yönden basit olması prefabrik evin artılarını beğenmeleri ve bir ev sahibi olmaya başlamalarıdır.

Yaptığımız prefabrik evler; Mimari açıdan güzel preje açısından kullanışlıdır. Satın alınan evler istenildiği yerde monte edilmektedir. Evlerimiz uzun yıllar dayanıklı, sağlam ve iki yıl garantilidir. Müşterilerimiz memnuniyeti bizim için önemlidir. Eğer müşterimizin çizdiği projelerde varsa o projeyi yapıp müşterimize sunmaktayız.

İmalatlarımızı birinci derece depren şartları ve iklim bölgeleri esas alınarak üretilmektedir. Duvarlarımız ise çimentolu yonga levha arasında 40mm kalınlığında 16 density alev taşımaz köpük yerleştirildikten sonra preslenerek elde edilir. Galvanizli sac rool form makinelerinde bükülerek özel kenet sistemi ile birleştiriliyor. Galvanizli sac terleme sonucu paslanma oluşturmaz. Dış kapılar müşteri opsiyonlu olup sandaviç panel veya çelik kapı olara imal edilir. Dış kapılara silindirik iç kapılara ise gömme kilit takılmaktadır.

 

PVC doğramalar ise 100 x 118 ölçülerindedir. Pencere markası ise FIRATPEN / BAUPLAS’dır. Kutu profilden imal edilen çatı makası galvaniz sac olan özel profilden üretilen kolonlardır. Bağlantılar civata ve kaynak ile sağlanmıştır. Sökülüp tekrardan montaj edilme özelliğine sahiptir.Tavan kaplaması olarakta 12mm kalınlığında alçıpan levha kullanılmaktadır.Tüm elektrik tesisatı müşteri opsiyonlu sıva altı veya sıva üstü yapılmaktadır.

Prefabrik binaların kullanım alanlara ise; lüks konutlat, prefabrik evler, şantiye binaları, okul binaları, hastane binaları olarak üretimi yapılmaktadır. Prefabrik yapıların kısa sürede imal edilmesi ve hızlı montaj olması defalarca sökülüp tekrardan monte edilmesi prefabrik yapıların tercih edilmesi sebebini artırmasıdır. Prefabrik yapılar ise hazır projeler üzerinde veya müşterinin isteği üzerine yeni projeler bilgisayar ortamında çizilerek üretime alınır. Prefabrik yapılar tek katlı yapılar olduğu gibi çift katlı yapılarda üretilmektedir.

Yerinde imalat uzun ve zahmetli ve işçilik maliyetleri fazla bir iştir. iş fabrikasyon olursa özellikle donatı ve beton kalitesi yükselir, ekonomiktir. Birçok kalıp malzemesinin yerine tek kalıpla yüzlerce mamul alınmaktadır buda kalıp maliyetini büyük oranda azaltmaktadır. Zaman faydası sağlamaktadır kısa zamanda işin bitirilmesine neden olur.ayrıca sıkıştırma pres tekniği kullanılarak betondaki havaları alarak yoğunluğunu artırmaya yarar.

 

Bu yöntemde betonun su emme oranını azaltarak donma çözünmede deformasyonu engellemektedir ve daha sayılmayacak kadar çok faydalar sağlamaktadır. Kısa yoldan ev sahibi olmanın en güzel ve en basit yoludur prefabrik ev satın almak. herkesin bütçesine uygun prefabrik ev ve konut üretmekteyiz. Firmamızın güvencesi ile kurulan prefabrik evler hesaplı fiyatlarıylada cazip gelmekte ve tercih edilmektedir.

 

 

ANA SAYFA

ÇELİK ÇATI

ÇATI MERDİVENLERİ

ÇATI PENCERELERİ

ÇATI KATI DEKORASYONU

AHŞAP ÇATI

UYGULAMALAR

İLETİŞİM

**Joomla Hata Ayıklama Konsolu**

**Oturum**

**Profil Bilgisi**

**Bellek Kullanımı**

**Veritabanı Sorguları**

**Dil dosyalarında hatalar ayrıştırıldı.**

**Yüklenen Dil Dosyaları**

**Çevrilmemiş dil dizgisi**