HALI SAHA ÇELİK KONSTRÜKSİYON
  • Register

Halı saha çelik konstrüksiyonu yaptığımız hangar, depo, fabrika gibi büyük yapıların çelik konstrüksiyonlarına göre çok daha kolay ve yapım süresi çok daha kısadır. Tecrübeli ekiplerimiz ile açık halı saha konstrüksiyonu imalatı bir hafta on gün gibi bir sürede, kapalı halı saha çelik konstrüksiyonu imalatı ise 15-20 gün gibi kısa sürelerde yapılarak teslim edilmektedir. Halı saha demir konstrüksiyonu dışında kalan suni çim halı, tel, ağ ve branda gibi ürünlerin montajı ise partner firmamız tarafından yapılmaktadır.

AçıkHalı Saha Çelik Konstrüksiyon

Halı saha çelik konstrüksiyon fiyatları her proje için değişmektedir. Açık ve kapalı halı saha çelik konstrüksiyon fiyatları arasında yaklaşık üç kat fark vardır. Ayrıca çelik yapının boyutu ve ebatları da fiyatı önemli şekilde etkilemektedir. Halı saha çelik konstrüksiyon fiyatları öncelikle AutoCAD ortamında projelendirilerek itina her proje için ayrı ayrı belirlenmektedir. Yaptırmak istediğiniz halı saha tipi ve boyutunu bize bildirerek net bir fiyat öğrenebilirsiniz. Halı saha yapımı ve halı saha yapımı maliyeti gibi konularda destek almak için bizi arayın.

Halı Saha Çelik Konstrüksiyonlarimiz

Halı Saha Yapımı Çeşitleri: Açık Halı Sahalar Ticari tip açık halı saha yapımı Profesyonel suni çim saha yapımı (Fifa standartlarında) Çok amaçlı halı saha yapımı (futbol, tenis, basketbol) Kapalı Halı Sahalar Brandalı kapalı halı saha yapımı Sac kaplama kapalı halı saha yapımı PVC kaplama kapalı halı saha yapımı Çok amaçlı kapalı halı saha yapımı Halı Saha Ölçüleri Nelerdir? Ticari tip halı saha ölçüleri ülkemizde yaygın olarak 30m x 50m‘dir. Fakat halı sahalar için standart belirlenmiş net bir ölçü bulunmamaktadır. Halı saha yaptırırken göze alınması geren ölçüt çevredeki halı sahalar ile aynı ölçüde yapılması ya da çok da küçük ölçülerde yapılmamasıdır.

En küçük halı saha ölçüsü ise 20m x 40m olmalıdır. Daha küçük halı sahalar ticari kullanım için uygun değildir. Genel olarak ülkemizdeki halı saha ölçüleri şöyledir; 55m x 30m ölçülerinde halı sahalar 50m x 30m ölçülerinde halı sahalar 47m x 27m ölçülerinde halı sahalar 45m x 25m ölçülerinde halı sahalar 43m x 22m ölçülerinde halı sahalar 40m x 20m ölçülerinde halı sahalar 18m x 36m ölçülerinde çok amaçlı halı sahalar (okullar ve siteler için) Daha küçük sahalar ise yine okullar, siteler ve özel amaçlı kullanımlar için sıkça yapılmaktadır.

ANA SAYFA

ÇELİK ÇATI

ÇATI MERDİVENLERİ

ÇATI PENCERELERİ

ÇATI KATI DEKORASYONU

AHŞAP ÇATI

UYGULAMALAR

İLETİŞİM

**Joomla Hata Ayıklama Konsolu**

**Oturum**

**Profil Bilgisi**

**Bellek Kullanımı**

**Veritabanı Sorguları**

**Dil dosyalarında hatalar ayrıştırıldı.**

**Yüklenen Dil Dosyaları**

**Çevrilmemiş dil dizgisi**