POLİKARBON ÇATI
  • Register

Bi Buçuk   Polikarbonat Çatı

Polikarbon Çatı Kaplamaları | Polikarbon Çatı Kaplama | Polikarbon Çatı Uygulamaları | Polikarbon Çatı | Polikarbon Çatı Fiyatları.

Polikarbon Çatı Kaplamaları: Polikarbonat çatı, fiyat uygunluğu ve uygulanması kolay olduğu için en çok çatı kaplama amaçlı kullanılmaktadır. Bunun dışında kullanım alanları ise reklam sektörü, sera ve kış bahçeleri, inşaat sektörü, havuz üstleri, otobüs durakları, yay geçiş alanları, çatı ve fabrika ışıklıkları, cephe uygulamaları, spor salonları gibi. Teknik özellikleri dışında eşsiz bir görünüme sahip olan polikarbon çatılar günümüzde en çok tercih edilen çatılar arasında yer almaktadır.

Polikarbonat levhalar camdan 12 kat hafif, buna karşılık 200 kat daha darbelere karşı dayanıklıdır. Güneşin zararlı U.V ışınlarını süzer. Kolay uygulanabilir. Polikarbonat levhaların hafifliği, altta kullanılacak çelik konstrüksiyonun yükünü azaltması sebebiyle maliyetinizi minimuma indirir. İstenilen renkte boyanabilen alüminyum bağlantı profilleri ile çatınızda tam bir sızdırmazlık sağlar.

Polikarbon Çatı Kaplamaları Görselleri;

 

 

16403

 

polikarbon sundurma 4

ANA SAYFA

ÇELİK ÇATI

ÇATI MERDİVENLERİ

ÇATI PENCERELERİ

ÇATI KATI DEKORASYONU

AHŞAP ÇATI

UYGULAMALAR

İLETİŞİM

**Joomla Hata Ayıklama Konsolu**

**Oturum**

**Profil Bilgisi**

**Bellek Kullanımı**

**Veritabanı Sorguları**

**Dil dosyalarında hatalar ayrıştırıldı.**

**Yüklenen Dil Dosyaları**

**Çevrilmemiş dil dizgisi**